تبلیغات متنی
خريد بک لینک در وبلاگها
دانلود کتاب
روزنامه های ورزشی
آبگرمکن.
تاريخ : 23 بهمن 1396 | 11:20 | نویسنده : دماپویا | بازدید : 0

نکاتی که باید در هنگام خرید آبگرمکن باید به آن توجه کرد:

هنگام خرید آبگرمکن باید به چند نکات توجه کنیم و دما پویا این نکات را برایتان شرح می دهد تا هز خرید خود پشیمان نشوید:

ایمنی آبگرمکن

قطعا زمانی که برای خرید آبگرمکن به فروشگاه میرویم می خواهیم از ایمنی آبگرمکن خیالمان راحت باشد و از آن با خیال راحت استفاده کنیم و باید دقت کافی را داشته باشی که آبگرمکنی که می خریم جدا از اینکه سیستم ایمنی آن استاندارد لازم را داشته باشد دارای کلید حرارتی و شیر اطمینان نیز باشد.

به دوام و کیفیت آبگرمکن توجه کنید

برای شناسایی دوام و کیفیت آبگرمکن باید به نشان استاندارد ملی ثبت شده روی آبگرمکن ها باید توجه کرد داشتن این برچسب انرژی روی تمام آبگرمکن ها لازم و ضروری است

آبگرمکن متناسب با فضای خانه بخرید

همیشه موقع انتخاب آبگرمکن باید فضای خانه را در نظر بگیریم مثلا برای خانه هایی که آشپزخانه آن کوچک است ابگرمکن های خیلی بزرگ مناسب آن نیست و باید آبگرمکنی در نظر بگییریم که که جای خیلی کمتری را اشغال کند.

به فشار آب توجه کنید

با توجه به فشار آب محل زندگی باید آبگرمکنی انتخاب شود که اگر فشار آب کم است آبگرمکن فشارآب کمی بخواهد که برای فشار آب کم از آبگرمکن مخزنی ایستاده استفاده کنند چون برای روشن کردن آبگرمکن هایی که با فشار آب کم هم کار می کنند فشار آب زیاد می خواهد.

اگر آب گرم فوری می خواهید که بلافاصله بعد از باز کردن شیر آب خیلی سریع آب گرم شود باید آبگرمکنی بخرید که آب در هنگام استفاده گرم شود که منتظر گرم شدن آب  نشویم.

اگر می خواهید که آبگرمکن برای مدت زیادی آب را گرم نگه دارد باید از آبگرمکن هایی استفاده کنیم که یا مخزن آن بزرگ باشد و یا آبگرمکن های دیواری با ظرفیت های حرارتی بالا تهیه کنیم.

و در آخر دماپویا اضافه می کند که بهتر است از آبگرمکن هایی که مصرف گاز آن ها کم است استفاده شود و آب گرم مورد نیاز را تامین کند که میزان مصرف گاز با برچسبی که روی آن ها وجود دارد مشخص می کند.

آبگرمکن.ادامه ي مطلب

امتیاز : 3


طبقه بندی: ،
گرمایشی,آبرسانی,تصفیه هوا,کولرگازی,پمپ,رادیاتور,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *